VİZYONUMUZ

ŞİRKETİMİZ 2004 YILINDA FİRMA SAHİBİMİZ TOLGAY COŞKUN TARAFINDAN  KARCHER MARKASININ ANKARA VE İÇANADOLU BÖLGESİNDE   GÜVENİLİRLİĞİ VE KALİTESİNE YAKIŞIRLILIĞININ DEVAMI İÇİN KENDİSİNE DESTEK VEREN KARCHER SERVİS TİCARET A.Ş. NİN SAYGIN YÖNETİCİLERİNDEN EMANET ALDIĞI BAYRAĞI DAHA İLERİLERE TAŞIMAK AMACI İLE KURULMUŞTUR.

FİRMAMIZ YETKİLİ SERVİSLİK VASFININ AĞIRLIĞI VE BUNUN GRURU İLE ÜZERİNDE BULUNAN ADINA YAKIŞIRLILIĞI VE AĞIRLIĞI İLE EN İYİ ŞEKİLDE HİZMETLERİNE AZİM VE KALİTE DERECESİNİ DÜŞÜRMEDEN DEVAM ETMEKDEDİR.

HER GEÇEN GÜN ARTAN HİZMET KALİTESİ,  PERSONEL VE EKİPMAN SAYISI ARTTIRILIMI İLE SİZ KARCHER KULLANICILARI VEYA KARCHER KULLANICI ADAYLARINA DAHADA  İYİ HİZMET ETMEK İÇİN ELİNDEN GELEN GAYRET VE EMEĞİ GÖSTERMEKTEDİR.

SİZLERDEN ALDIĞIMIZ DESTEK VE GÜVENLE DAHADA İYİ VE KALİTELİ HİZMETLERİ SİZ SAYGIDEĞER MÜŞTERİLERİMİZE ULAŞTIRMAK İÇİN HER ZAMAN HER AN YANINIZDA VE HİZMETTE SINIR TANIMAYAN FİRMAMIZIN BÜYÜKLÜĞÜ İLE HER DAİM EN İYİYE EN GÜZEL HİZMETLERİN TAAHHÜTÜNÜ BİZDEN MEMNUN KALAN TÜM MÜŞTERİLERİMİZN REFERANSLARI İLE YANINIZDAYIZ. LÜTFEN BİZİ ARAŞTIRIN ?

SAYGILARIMIZLA

TSC TİCARET
YÖNETİMİ

Karcher,KARCHER SERVİS,karcher yetkili servis,tsckarcher ankara,TSC Ticaret İç Anadolu Bölgesi,Teknik Servis KARCHER,karcher servis ankara,yıkama makinaları,yıkama makinası,İç Mekan, Bahçe ve Araç Temizliği için Ev Tipi Ürünler ,Ev Tipi İç Alan Ürünleri,Bahçe ekipmanları,Islak/Kuru Vakum Makineleri,Akülü Pratik Süpürgeler,YIKAMA MAKİNALARI,Temizlik Robotu,Zemin Cila Makineleri,Buharlı Temizlik Makineleri, Su Filtreli Elektrik Süpürgeleri , yıkama makinaları,yıkama makinası,Cam Temizleme Makineleri ,Elektrik Süpürgeleri ,Vakumlu Buharlı Temizlik Makineleri Temizlik Robotu,Yıkama Makinaları

Site Haritası
karcher-karcher servis-karcher yetkili servis